Malá hala

12.00

Tajemné boxy a deskové hry

Malá hala

Hned pět kusů tajemných boxů by mělo spolu s deskovými a společenskými hrami MINDOK ukojit zvědavost a schopnosti dětských návštěvníků. A v čem je podstata tajemných boxů? Jsou založeny na principu únikových her, s různou obtížností, přičemž úkolem je dostat se co nejrychleji dovnitř.

Hýbánky 14.00

Hýbánky

Malá hala

V televizním cyklu Hýbánky, který vysílá Česká televize od roku 2013, se ukázalo, že kombinace vyprávění a dětských hrátek s lidovými písničkami a cvičením funguje výborně! Bude i autogramiáda s focením. Zdeněk s Kristýnou se jistě opět předvedou v plné parádě, přijďte se s dětmi o tom přesvědčit!

FÍHA tralala 15.30

FÍHA tralala

Malá hala

Nesmírně úspěšná česko-slovenská písničková show pro nejmenší diváky dorazí rovněž k nám! Naše malé ratolesti se tak můžou těšit na „fíhovské“ písničky, jako „Bumbarasa bum bác“, „Lúka“, „Idem kva kva k vám“, „Aj ja rád papám“ či „Ovocný rock and roll“. Oblíbený koncert je vhodný pro děti již od 3 let.

Autogramiáda hokejistů 17.15

Autogramiáda hokejistů

Malá hala

Oslavte s čerstvými mistry republiky titul a přijďte si pro jejich podpis! Když na sobě při vstupu na Hutnický den budete mít dres Ocelářů a ukážete platnou permanentku HC Oceláři 2018/19 tak máte vstupné zadarmo!

Dance WERK Party 21.00

Dance WERK Party

Malá hala

Na letošním Hutnickém dni poprvé zkusíme moderní DJ's party, plnou hudby, zábavy i stylových tanečnic. DJ LOWA, jehož mimo jiného znáte z působení v rádiu Helax, si na Dance WERK Party pozval další dva renomované kolegy ze své branže. DJ EKG již delší dobu patří k nejznámějším a nejpopulárnějším dýdžejům na Slovensku. Český DJ ROXTAR zase loni zabodoval v celosvětovém finále Red Bull 3Style – a když už jsme u těch energetických drinků, můžete se v rámci Dance WERK Party kromě špičkových dýdžejů těšit na míchané nápoje v podání třineckého DESTINY baru.