Doprovodný dětský program v areálu

Decoupage figurek 13.00

Decoupage figurek

Doprovodný dětský program v areálu (13.00–18.00)

Oblíbeným jednorožcům, dinosaurům, kočkám, sovám, liškám nebo autíčkům vytvoří děti originální design. Díky velkému výběru pestrých papírů různých barev a vzorů může dekorační předmět dělat radost nejen autorům, ale dobře poslouží i jako dárek rodičům nebo kamarádům.

Sněhurčina dílna 13.00

Sněhurčina dílna

Doprovodný dětský program v areálu (13.00–18.00)

Vaše děti si ve stanu vytvoří masku zvířátka z pohádky. Z papíru vyrobí trpasličí čepici, korunku a kabelku pro princeznu, kornout na sladké poklady a nakreslí přání pro Sněhurku.

Nafukovací atrakce 12.00

Nafukovací atrakce

Doprovodný dětský program v areálu (12.00–18.00)

Když už máme v areálu hasičskou soutěž pro dospěláky, proč by si nemohla své dovednosti vyzkoušet taky naše nejmladší generace? Možná z ní vyrostou další skvělí požárníci – a právě pro ně je připravena nafukovací hasičská atrakce!

Duo Díra na trhu 13.00

Duo Díra na trhu

Doprovodný dětský program v areálu (13.00–18.00)

Představení pod širým nebem s příznačným názvem „Nepořádek v šuplíku“, si budou moci děti užít přímo na ploše před recepcí Werk areny hned dvakrát, se začátkem ve 13 a 15 hodin. Kreativní herecké duo William Valerián a Šimon Pliska přitom umí i jiné věci, třeba modelovat balónky za doprovodu saxofonu, což v areálu předvede mezi 14. a 18. hodinou!

Malování na obličej 13.00

Malování na obličej

Doprovodný dětský program v areálu (13.00–17.00)

Oblíbená dětská zábava, která snad nikdy neomrzí a popouští při malování uzdu bezmezné fantazii. V „ksichtíkovém studiu“ vám zcela jistě rádi poradí, vymalují vás i nalíčí! Možnost doplatku zákazníkem.